Licencja Microsoft 365 Business Standard PL Win/Mac dla jednego użytkownika 1 rok (KLQ-00686)

Dodaj opinię

Kod:  386687664

Nośnik
 • (bezdyskowy zestaw licencyjny)

Licencja Microsoft 365 Business Standard PL Win/Mac dla jednego użytkownika 1 rok (KLQ-00686)

Dodaj opinię

Kod:  386687664

519,90

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Usługi biznesowe premium w jednym pakiecie — Microsoft 365 Business Standard
Zwiększ produktywność swojej firmy gdziekolwiek jesteś. Pakiet Microsoft 365 Business Standard to wygodna subskrypcja zawierająca wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy.

Pracuj w czasie rzeczywistym – wykorzystaj potencjał narzędzi Microsoft 365
Microsoft 365 to nie tylko tak znane programy jak Word, Excel czy PowerPoint. Pakiet oferuje szeroką przestrzeń do współpracy zarówno z zespołem, jak i z klientem. Dzięki subskrypcji zawsze otrzymujesz najnowsze pakiety oprogramowania, a także Microsoft Teams, firmową pocztę e-mail i chmurę OneDrive.

Konferencje i komunikacja online z Microsoft Teams
Wszystkie rozmowy, rozmowy wideo, notatki ze spotkań i pliki, nad którymi pracujesz ze swoim zespołem, znajdują się w jednym miejscu. Microsoft Teams to prawdziwe centrum komunikacji, które upraszcza współpracę z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Oprócz opcji czatu możesz utworzyć osobne kanały dla każdego projektu lub zespołu i prowadzić czaty prywatne lub grupowe.
Wykonywanie połączeń wideo jest równie łatwe. Możesz zaplanować je bezpośrednio w kalendarzu w aplikacji lub zadzwonić do wybranej osoby z okna czatu.

OneDrive dla Firm. Korzystaj z bezpiecznego miejsca do udostępniania plików
Jeśli nadal wysyłasz wszystkie swoje pliki i dokumenty pocztą, zapełniając firmowe skrzynki pocztowe, czas zmienić swoje przyzwyczajenia! OneDrive to pojemna chmura (każdy licencjonowany użytkownik otrzymuje do 1 TB miejsca), dzięki której łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Usługa OneDrive zapewnia również bezpieczeństwo Twoich cyfrowych zasobów i plików. Dzięki funkcji przywracania plików możesz przywrócić całą usługę OneDrive do punktu w czasie z ostatnich 30 dni. Dzięki tej funkcji możesz odzyskać dane po przypadkowym usunięciu, uszkodzeniu plików lub atakach.

Wymieniaj służbową pocztę e-mail z programem Outlook
Microsoft 365 Business Standard to kompletny zestaw narzędzi, który oprócz aplikacji obejmuje również pocztę klasy biznesowej i kalendarz - Microsoft Exchange z programem pocztowym Outlook. Każdy użytkownik ma do 50 GB w firmowej domenie. W Outlook możesz szybko sprawdzić wszystkie swoje e-maile i aktualny kalendarz swojego zespołu.

Twórz własne witryny intranetowe i zespołowe za pomocą programu SharePoint
Usprawnij współpracę z dynamicznym zespołem, działem lub witryną projektu. SharePoint umożliwia udostępnianie plików, danych, wiadomości i zasobów firmowych. Wszystkie informacje niezbędne do efektywnej pracy zespołu możesz umieścić w stworzonej przez siebie przestrzeni, do której dostęp mają upoważnione przez Ciebie osoby, niezależnie od używanego przez nie urządzenia - PC, Mac czy urządzeń mobilnych.

Specyfikacja

Liczba użytkowników
 • 5 PK
Wymagania systemowe
 • Konto Microsoft
  Dostęp do Internetu
  Windows 10 lub macOS
  Procesor: 1,6 GHz, 2-rdzeniowy (PC); Intel (Mac)
  RAM: 4 GB, 2 GB (wersja 32-bitowa)
  Miejsce na dysku: 4 GB (PC); 10 GB, Mac OS Extended lub APFS
Nośnik
 • (bezdyskowy zestaw licencyjny)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.