Oprogramowanie Dell Microsoft Windows Server 2022 CAL 5 użytkowników (634-BYKS)

Dodaj opinię

Kod:  386877303

Oprogramowanie Dell Microsoft Windows Server 2022 CAL 5 użytkowników (634-BYKS)

Dodaj opinię

Kod:  386877303

1 022,94

Dostępny

Gwarancja. Brak Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Dell Microsoft Windows Server 2022 CAL 5 User to licencja dodatkowa, która uprawnia maksymalnie pięciu użytkowników w organizacji do dostępu do systemu Windows Server 2022. CAL (Client Access License) odnosi się do licencji, która umożliwia poszczególnym użytkownikom łączenie się z serwerem i korzystanie z jego funkcjonalności.

Kluczowe funkcje użytkowników Dell Microsoft Windows Server 2022 CAL 5 (634-BYKS):

1. Dostęp do systemu Windows Server 2022: Licencja CAL daje użytkownikom prawo do łączenia się z systemem Windows Server 2022, umożliwiając im dostęp do plików, aplikacji i zasobów serwera.

2. Liczba użytkowników: ta licencja umożliwia pięciu indywidualnym użytkownikom korzystanie z systemu Windows Server 2022. Każdy użytkownik ma własny zestaw uprawnień i ustawień, zapewniających indywidualny dostęp i kontrolę.

3. Zaawansowane możliwości: korzystając z licencji CAL, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji systemu Windows Server 2022, takich jak tworzenie kopii zapasowych, wirtualizacja, zarządzanie zasobami i nie tylko.

4. Współczynnik licencji 1:1: Każdy użytkownik łączący się z serwerem musi posiadać własną licencję CAL. Oznacza to, że liczba licencji CAL musi odpowiadać liczbie użytkowników korzystających z systemu Windows Server 2022.

5. Łatwość zarządzania: Dzięki licencjom CAL administratorzy systemu mogą łatwiej zarządzać dostępem użytkowników, monitorować wykorzystanie zasobów i zapewniać bezpieczeństwo serwera.

Oprogramowanie Microsoft Windows Server 2022 CAL firmy Dell jest niezbędnym składnikiem do korzystania z systemu Windows Server 2022 w środowisku biznesowym. Pozwala pięciu oddzielnym użytkownikom na jednoczesne korzystanie z funkcjonalności serwera oraz zapewnia kontrolowany dostęp i licencjonowane korzystanie z systemu.

Specyfikacja

Rodzaj licencji
Termin obowiązywania licencji
Liczba urządzeń
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.