Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Essentials Edition Eng dla 1 użytkownika (634-BYLI)

Dodaj opinię

Kod:  386895993

Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Essentials Edition Eng dla 1 użytkownika (634-BYLI)

Dodaj opinię

Kod:  386895993

1 654,35

Dostępny

Gwarancja. Brak Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Essentials Edition to specjalna edycja systemu Windows Server 2022 przeznaczona dla małych firm i organizacji, które potrzebują niezawodnego i łatwego w zarządzaniu rozwiązania serwerowego. Ta licencja umożliwia jednemu użytkownikowi korzystanie ze wszystkich funkcji i możliwości systemu Windows Server 2022 Essentials Edition.

Najważniejsze cechy oprogramowania Dell Windows Server 2022 Essentials Edition:

1. Łatwy w użyciu: Windows Server 2022 Essentials Edition zapewnia prosty i intuicyjny interfejs, który pozwala szybko skonfigurować serwer i zarządzać nim bez większego wysiłku i umiejętności technicznych.

2. Podstawowe funkcje serwera: Ta wersja systemu Windows Server zawiera podstawowe funkcje potrzebne małym firmom, takie jak udostępnianie plików i folderów, drukowanie, tworzenie kopii zapasowych danych i ochrona przed utratą danych.

3. Scentralizowane zarządzanie użytkownikami i urządzeniami: Windows Server 2022 Essentials Edition umożliwia zarządzanie użytkownikami, grupami i urządzeniami w trybie scentralizowanym. Upraszcza zarządzanie użytkownikami, kontrolę dostępu i zapewnia bezpieczeństwo danych.

4. Integracja z usługami w chmurze: Windows Server 2022 Essentials Edition zapewnia możliwość integracji serwera z usługami w chmurze, co pozwala przechowywać dane w chmurze, tworzyć ich kopie zapasowe i uzyskiwać do nich dostęp z różnych urządzeń.

5. Ograniczenie do liczby użytkowników: Licencja Essentials Edition pozwala tylko jednemu użytkownikowi korzystać ze wszystkich funkcji serwera w tym samym czasie. Jest przeznaczony dla małych organizacji z ograniczoną liczbą pracowników.

Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Essentials Edition jest idealne dla małych firm, które potrzebują prostego, ale wydajnego rozwiązania serwerowego. Umożliwia wydajne zarządzanie plikami, tworzenie kopii zapasowych danych i bezpieczeństwo informacji, a wszystko to za pośrednictwem jednego licencjonowanego użytkownika.

Specyfikacja

Rodzaj licencji
Termin obowiązywania licencji
Liczba urządzeń
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.