Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Standard Eng 1 użytkownik (634-BYKR)

Dodaj opinię

Kod:  386904453

Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Standard Eng 1 użytkownik (634-BYKR)

Dodaj opinię

Kod:  386904453

4 111,59

Dostępny

Gwarancja. Brak Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Standard Eng to w pełni funkcjonalna wersja systemu Windows Server 2022 Standard przeznaczona dla środowisk biznesowych. Licencja ta daje prawo do korzystania z oprogramowania przez jednego użytkownika.

Kluczowe cechy oprogramowania Dell Windows Server 2022 Standard:

1. Zaawansowana funkcjonalność: Windows Server 2022 Standard Eng oferuje szeroki zakres funkcji dla organizacji, w tym udostępnianie i drukowanie plików, wirtualizację, zarządzanie informacjami, bezpieczeństwo danych, serwery aplikacji i wiele innych.

2. Wysoka wydajność: To oprogramowanie jest zoptymalizowane pod kątem osiągania wysokiej wydajności i wydajności, niezależnie od wielkości organizacji. Zapewnia szybki dostęp do danych i wydajną pracę z aplikacjami.

3. Zarządzanie: Windows Server 2022 Standard Eng ma potężne narzędzia do scentralizowanego zarządzania serwerami, użytkownikami, grupami i zasadami bezpieczeństwa. Upraszcza to administrację i zapewnia niezawodność systemu.

4. Ochrona i bezpieczeństwo: Licencja Windows Server 2022 Standard Eng zapewnia dostęp do funkcji ochrony danych, w tym szyfrowania, kontroli dostępu i mechanizmów uwierzytelniania, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo informacji w organizacji.

5. Zaawansowane możliwości: To oprogramowanie obsługuje różne rozwiązania i aplikacje, co pozwala zintegrować je z istniejącą infrastrukturą i wykorzystywać różne technologie do rozwiązywania problemów biznesowych.

Oprogramowanie Dell Windows Server 2022 Standard Eng to niezawodne i skalowalne rozwiązanie biznesowe, które pozwala efektywnie zarządzać zasobami serwera, zapewniać bezpieczeństwo danych i zapewniać potężne możliwości aplikacji. Ta licencja jest przeznaczona dla jednego użytkownika, który będzie miał pełny dostęp do funkcjonalności Windows Server 2022 Standard Eng.

Specyfikacja

Rodzaj licencji
Produkt
  • Microsoft Windows Server 2022 Standard
Termin obowiązywania licencji
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.