Oprogramowanie Microsoft MS WS22 5Usr CAL WW LTU (P46215-B21)

Dodaj opinię

Kod:  391288317

Oprogramowanie Microsoft MS WS22 5Usr CAL WW LTU (P46215-B21)

Dodaj opinię

Kod:  391288317

Wycofany z produkcji

Nowe modele Microsoft →

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie Microsoft MS WS22 5Usr CAL WW LTU (P46215-B21) to pakiet licencyjny zapewniający dostęp do systemu operacyjnego Windows Server 2022 pięciu użytkownikom. Ten pakiet obejmuje licencje dostępu użytkownika (CAL), które umożliwiają pięciu indywidualnym użytkownikom połączenie się z serwerem z systemem Windows Server 2022.

Oznacza to, że każdy z pięciu użytkowników posiadających te licencje CAL może korzystać z funkcjonalności serwera do wykonywania zadań, udostępniania danych i interakcji z różnymi aplikacjami na serwerze.

Ten pakiet licencyjny umożliwia legalny dostęp do systemu Windows Server 2022 pięciu indywidualnym użytkownikom, umożliwiając im korzystanie z zasobów i usług serwera zgodnie z ograniczeniami i warunkami licencyjnymi firmy Microsoft. Ważne jest, aby przestrzegać warunków umowy licencyjnej w celu prawidłowego korzystania z tego oprogramowania na serwerze.

Specyfikacja

Liczba urządzeń
Kraj producenta
Nośnik
  • DVD
Język interfejsu
  • Angielski
Kraj rejestracji marki
  • USA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.