Oprogramowanie Microsoft OEM Windows Server 2022 STD 16 rdzeni (PY-WBS5RA)

Dodaj opinię

Kod:  391319748

Oprogramowanie Microsoft OEM Windows Server 2022 STD 16 rdzeni (PY-WBS5RA)

Dodaj opinię

Kod:  391319748

4 876,07

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie Microsoft OEM Windows Server 2022 STD 16Core (PY-WBS5RA) to licencjonowany produkt udostępniający serwerowy system operacyjny firmy Microsoft. Ta wersja systemu operacyjnego, znana jako Windows Server 2022 Standard, jest przeznaczona do użytku na serwerach różnej wielkości i wielkości, od małych firm po duże korporacje.

Licencja OEM (producent oryginalnego sprzętu) stanowi, że to oprogramowanie można zainstalować wyłącznie na nowym serwerze, który został zakupiony od partnera Microsoft (sprzedawcy) wraz z niniejszą licencją OEM. Oznacza to, że licencja nie może zostać przeniesiona na inny serwer, jak jest to możliwe w przypadku innych typów licencji.

Windows Server 2022 Standard posiada rozbudowany zestaw funkcji do zarządzania siecią, bezpieczeństwa i dostępu użytkowników oraz funkcji wirtualizacji. Został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i skalowalności, umożliwiając efektywne wykorzystanie zasobów serwera do różnych zadań, takich jak obciążenia, przechowywanie danych, serwery WWW i wiele innych.

Specyfikacja

Produkt
  • Windows Server Standard Core 2022
Kraj producenta
Nośnik
  • DVD
Język interfejsu
  • Angielski
Kraj rejestracji marki
  • USA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.