Oprogramowanie Microsoft Windows Server 2019 User 5Clt (P11077-A21)

Dodaj opinię

Kod:  391340406

Oprogramowanie Microsoft Windows Server 2019 User 5Clt (P11077-A21)

Dodaj opinię

Kod:  391340406

1 132,19

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie Microsoft Windows Server 2019 User 5Clt (P11077-A21) to licencjonowany produkt zapewniający dostęp do systemu operacyjnego Windows Server 2019 pięciu użytkownikom. Pakiet ten obejmuje licencje użytkownika (licencje CAL użytkownika), które umożliwiają pięciu indywidualnym użytkownikom dostęp do zasobów i funkcji serwera.

Licencje użytkowników umożliwiają indywidualnym użytkownikom łączenie się z serwerem i korzystanie z jego funkcji i zasobów. Może to być szczególnie przydatne w środowisku, w którym różni użytkownicy mają własne konta i potrzebują dostępu do różnych aplikacji i usług serwerowych.

Ten pakiet licencyjny umożliwia legalny dostęp do systemu Windows Server 2019 pięciu indywidualnym użytkownikom, zapewniając im możliwość korzystania z zasobów i usług serwera zgodnie z warunkami licencji firmy Microsoft. Ważne jest, aby przestrzegać warunków umowy licencyjnej w celu prawidłowego korzystania z tego oprogramowania na serwerze.

Specyfikacja

Produkt
  • Windows Server CAL 2019
Liczba urządzeń
Kraj producenta
Nośnik
  • DVD
Język interfejsu
  • Angielski
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.