Oprogramowanie Microsoft MS WS22 16C Std ROK EU (P46171-A21)

Dodaj opinię

Kod:  391340799

Oprogramowanie Microsoft MS WS22 16C Std ROK EU (P46171-A21)

Dodaj opinię

Kod:  391340799

4 128,89

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie Microsoft MS WS22 16C ​​​​Std ROK EU (P46171-A21) to licencjonowany produkt udostępniający system operacyjny Microsoft Windows Server 2022 Standard dla serwerów. W tym kontekście „ROK” oznacza „Reseller Option Kit”, który umożliwia resellerom (partnerom Microsoft) dostarczanie tego oprogramowania wraz ze sprzętem serwerowym w postaci gotowego pakietu.

Ta wersja systemu operacyjnego Windows Server 2022 Standard jest przeznaczona do wdrażania na serwerach o różnej wielkości i złożoności. Zapewnia zaawansowany zestaw funkcji do zarządzania siecią, bezpieczeństwa, wirtualizacji, przetwarzania danych i innych zadań związanych z infrastrukturą serwerową.

Licencja ROK (Reseller Option Kit) przewiduje, że to oprogramowanie można zainstalować wyłącznie na nowym serwerze, który został zakupiony od partnera Microsoft (sprzedawcy) wraz z niniejszą licencją OEM. Dzięki temu możesz zapewnić legalny i odpowiednio licencjonowany dostęp do systemu operacyjnego Windows Server 2022 Standard dla Twojej infrastruktury serwerowej.

Specyfikacja

Kraj producenta
Nośnik
  • DVD
Język interfejsu
  • Język do wyboru
Kraj rejestracji marki
  • USA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.