Oprogramowanie Fujitsu Win Srv RDSCAL 2019 5 użytkowników (3FD-00120)

Dodaj opinię

Kod:  394201662

Oprogramowanie Fujitsu Win Srv RDSCAL 2019 5 użytkowników (3FD-00120)

Dodaj opinię

Kod:  394201662

Wycofany z produkcji

Nowe modele Fujitsu →

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oprogramowanie użytkownika Fujitsu Win Srv RDSCAL 2019 5 to licencja dodatkowa, która uprawnia maksymalnie pięciu użytkowników w organizacji do dostępu do systemu Windows Server 2019.

Fujitsu udostępnia rozszerzenie do Centrum administracyjnego systemu Windows, które zarządza i monitoruje ważne komponenty sprzętowe. Rozszerzenie Fujitsu pomaga zintegrować sprzęt i oprogramowanie w jednej konsoli oraz pomaga administratorowi zarządzać całym systemem.

Oprogramowanie Fujitsu Win Srv RDSCAL 2019 jest niezbędnym komponentem do uruchomienia systemu Windows Server 2019 w środowisku biznesowym. Umożliwia jednoczesne korzystanie z funkcjonalności serwera pięciu odrębnym użytkownikom oraz zapewnia kontrolowany dostęp i licencjonowane korzystanie z systemu.

Specyfikacja

Rodzaj licencji
Liczba urządzeń
Termin obowiązywania licencji
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.