Corel VideoStudio Pro 2023 ML EU (VSAGPMLMBEU)

Dodaj opinię

Kod:  399040557

Перетворіть свої найкращі моменти та життєвий досвід на унікальні відео за допомогою Corel VideoStudio Pro, легкого та цікавого відеоредактора, який містить інтуїтивно зрозумілі інструменти, творчі ефекти та оптимізовану продуктивність. Низка корисних функцій редагування розроблена з урахуванням ваших потреб: від базових інструментів кадрування та виправлення до користувацьких заголовків і переходів, стильних шаблонів і редагування за допомогою кількох камер.

Corel VideoStudio Pro 2023 ML EU (VSAGPMLMBEU)

Dodaj opinię

Kod:  399040557

267,26

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 14 dni Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Zamień najlepsze chwile i doświadczenia życiowe w wyjątkowe filmy dzięki Corel VideoStudio Pro , łatwemu i przyjemnemu edytorowi wideo, który zawiera intuicyjne narzędzia, kreatywne efekty i zoptymalizowaną wydajność. Szereg przydatnych funkcji edycyjnych zaprojektowano z myślą o Twoich potrzebach, od podstawowych narzędzi do przycinania i poprawiania po niestandardowe tytuły i przejścia, stylowe szablony i edycję wieloma kamerami.

Uzyskaj kinowy efekt dzięki przekształceniom kolorów, filtrom artystycznym i efektom szybkości. Eksperymentuj z nagrywaniem ekranu, twórz zabawne pliki GIF i szablony podzielonego ekranu, aby zaangażować odbiorców. Oszczędzaj czas, łatwo konwertując mowę na napisy. Spraw, aby Twoje filmy brzmiały najlepiej, dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji dźwięku. Żyj życiem, kręć filmy.

Uchwyć najlepsze chwile.
Importuj własne klipy, nagrywaj ekran lub nagrywaj wideo z wielu kamer za pomocą wbudowanych narzędzi, aby stworzyć najbardziej wciągającą produkcję! Dzięki VideoStudio MultiCam Capture 2.0 Lite możesz przechwytywać wideo z kamery internetowej i jednocześnie nagrywać ekran lub nagrywać dwa ekrany jednocześnie. Nagrywaj wideo i audio jednym kliknięciem, a następnie bezproblemowo je edytuj za pomocą edycji wieloma kamerami. Twórz wciągające filmy pod różnymi kątami za pomocą jednej, łatwej w obsłudze aplikacji do nagrywania.

Lekki powiew z podstawową edycją
Od podstawowych narzędzi do przycinania, takich jak przesuwanie i przesuwanie, po proste narzędzia do podświetlania, korekcji obiektywu i stabilizacji wideo, VideoStudio zapewnia przydatny zestaw narzędzi do edycji, który sprosta każdemu podstawowemu zadaniu. Dowiedz się, jak edytować oś czasu, przeciągając, przycinając, zmieniając rozmiar, obracając, zmieniając proporcje i korygując niedoskonałości, aby przekształcić swój materiał filmowy w doskonałe produkcje. Oszczędzaj czas i przyspieszaj swoje projekty dzięki szablonom do natychmiastowego projektowania, które pozwalają w ciągu kilku minut odtworzyć popularne style wideo i uwzględnić inspirujące motywy, takie jak urodziny, wesela, podróże i nie tylko. Możesz także rozpocząć edycję za pomocą funkcji Highlight Reel,

Dodaj artystycznego akcentu
Stwórz atmosferę i nadaj swoim klipom niepowtarzalną atmosferę dzięki szerokiej gamie kreatywnych filtrów i efektów, od szkła powiększającego i starego kliszy po poruszające się duchy i nie tylko. Ulepsz swój film za pomocą różnych tekstur, gradientów i odbić. Wzmocnij kolory, rozjaśnij sceny i dodaj kolory akcentujące, aby dodać nastroju i fantazji do swoich projektów. Spraw, aby wszyscy w Twoim filmie wyglądali jak najlepiej dzięki efektom twarzy. Rozwijaj swoją historię i dodawaj zabawy do swoich filmów dzięki animowanym naklejkom, grafice i nakładkom AR, a także unikalnym GIF-om utworzonym na podstawie własnych treści. Bądź modny dzięki Kreatorowi malarstwa, który rejestruje Twoje ruchy podczas malowania, a następnie dodaje animowane rysunki do Twoich filmów, od twarzy po mapy tras i nie tylko. Przeglądaj wszystko

Twórz nagłówki, jak chcesz.
Nadaj swoim filmom bardziej dramatycznego charakteru dzięki wyraźnemu tytułowi wprowadzającemu i napisom ekranowym podkreślającym ważne sceny dzięki edycji tytułu. Baw się czcionkami i kolorami nagłówka, aby dopasować je do stylu i tonu swojego filmu. Animuj wybrany nagłówek w oparciu o sposób jego poruszania się po ekranie lub określ unikalny ruch dla każdego elementu nagłówka – Twoja kreatywność nie ma ograniczeń. Oszczędzaj czas tworząc napisy dzięki konwerterowi mowy na tekst, narzędziu zaprojektowanemu do szybkiego i łatwego tworzenia napisów. Skorzystaj z wbudowanych ustawień nagłówków lub utwórz własne, unikalne nagłówki, które możesz zapisać i wykorzystać w przyszłych projektach.

Twórz płynniejsze efekty dzięki przejściam
Покращуйте оповідання відео за допомогою всіх видів переходів. Використовуйте Fade to Black, Crossfade, Dissolve або витирання під різними кутами та формами, щоб додати інтересу замість різких фрагментів відео. Перейдіть на новий рівень і розблокуйте творчі налаштування за допомогою переходів Camera Movements із розмиттям у русі та нещодавно доданих переходів із ефектами Instant Color Change, Parallax або Split, кожен з яких створює сучаснішу естетику відео. Імітуйте вражаючі переходи з ваших улюблених фільмів, створюйте переходи, які поєднують сцени, коригуйте їх, щоб вони виглядали природніше чи драматичніше – ви вирішуєте, як найкраще додати ефект до відзнятого матеріалу та зробити його неймовірним.

Додайте руху і динаміки
Створіть драму у своїй розповіді за допомогою ефектів руху та швидкості.
Czy lubisz iluzje? Połącz sekwencję oddzielnie zarejestrowanych klatek za pomocą narzędzia poklatkowego, aby stworzyć wrażenie, że obiekty poruszają się niezależnie od siebie. Animacja poklatkowa to naprawdę wyjątkowy styl produkcji wideo, który pozwala producentowi poczuć magię kina w każdym z nas. Graj szybkimi przejściami, aby dodać do swojego filmu efekty przyspieszonego i zwolnionego tempa, lub podkreślaj ważne momenty za pomocą przesuwania i powiększania, aby widzowie mogli skupić się na bieżącej akcji.

Pokaż więcej perspektyw
Wyraź siebie ze wszystkich stron!
Z łatwością łącz, synchronizuj i edytuj nagrania z wielu kamer, a następnie wybierz kąt, pod jakim chcesz wyświetlać wideo podczas odtwarzania, aby zaintrygować widzów. Zwiększ zainteresowanie, pokazując jednocześnie najlepsze perspektywy dzięki efektom obrazu w obrazie i edytuj dalej na osi czasu, łącząc maksymalnie 4 kąty.

Przeglądaj szablony podzielonego ekranu, aby połączyć wiele filmów na ekranie.
Skorzystaj z pełnego zestawu narzędzi do edycji wideo 360 stopni, aby przycinać, ulepszać, dodawać tytuły lub muzykę i edytować filmy 360 stopni na osi czasu. Daj widzom wyjątkową perspektywę, kontrolując kąt 360° swojego filmu. Dodaj zabawne chwile dzięki efektom Tiny Planet i Rabbit Hole (panoramy sferyczne) za pomocą prostych elementów sterujących.

Popraw swój dźwięk
Wesprzyj swoje efekty wizualne wyjątkową ścieżką dźwiękową! Zaimportuj własną muzykę lub wybierz utwór z Scorefitter, naszej bezpłatnej biblioteki muzycznej (ponad 500 dodatkowych utworów dostępnych w nowej wersji produktu), a muzyka automatycznie dostosuje się do długości Twojego klipu. Z łatwością dostosowuj, wyciszaj i nakładaj dźwięk bezpośrednio na osi czasu, a także szybko balansuj poziomy dźwięku. Możesz polegać na wbudowanej funkcji wyciszania dźwięku, która wykrywa mówiony tekst i usuwa szumy tła, aby Twój głos brzmiał wyraźnie i wyraźnie. Nagraj własną narrację, korzystając z wbudowanych narzędzi lektorskich i dodawaj napisy do swoich filmów. Spraw, aby Twój film brzmiał najlepiej, jak to tylko możliwe!

Eksportuj i udostępniaj z łatwością
З новою VideoStudio 2023 ви можете насолоджуватися значно збільшеною швидкістю візуалізації завдяки ефективному використанню та оптимізації продуктивності апаратного забезпечення. VideoStudio постійно відстежує найновіші формати для підтримки всіх популярних типів медіафайлів і пристроїв. Коли ваше відео буде готове для спільного використання, конвертуйте його в один із багатьох популярних форматів для перегляду на своєму улюбленому пристрої, завантажте на YouTube або запишіть на DVD за допомогою понад 50 параметрів спеціального меню.

Перегляньте нашу бібліотеку навчальних посібників, щоб відточити свої навички
Ucz się na bieżąco i twórz imponujące filmy od samego początku, korzystając z szerokiej gamy samouczków dostępnych w naszym internetowym Centrum Odkryć oraz mnóstwa bezpłatnych treści szkoleniowych i zasobów w sekcji powitalnej dotyczącej produktu. Nasza obszerna biblioteka zasobów edukacyjnych zawiera porady dotyczące edycji, wskazówki i inspiracje projektowe dla każdego, od początkujących po zaawansowanych użytkowników. Zarówno profesjonalni recenzenci, jak i użytkownicy uważają, że VideoStudio to doskonały punkt wyjścia do nauki podstawowych technik edycji wideo. Twój zakup obejmuje 10-dniową subskrypcję z pełnym dostępem do samouczków wideo, treści i nie tylko od naszych przyjaciół z StudioBacklot.tv. Udowodniono, że intuicyjne narzędzia i zasoby edukacyjne pomagają rozwijać umiejętności

Twórz filmy, nagrywaj ekrany rozgrywki, filmy instruktażowe, prezentacje produktów, klipy z rozpakowywania, pokazy i nie tylko, aby zaangażować i zwiększyć grono odbiorców. Od przechwytywania po edycję — VideoStudio Pro 2023 to łatwe w nauce i przyjemne oprogramowanie do edycji wideo, które zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia oszałamiających rezultatów.

 

Specyfikacja

Wymagania systemowe
 • Операційна система: Windows 11, Windows 10, Windows 8, лише 64-розрядна
  Процесор: серія Core i3 або AMD A4 для стандартного відео. Intel Core i7 або AMD Athlon A10 для фільмів HD і UHD
  Оперативна пам’ять: 4 ГБ або більше, 8+ ГБ настійно рекомендується для HD- та UHD-відео
  Відеокарта: Мінімальна роздільна здатність дисплея: 1366 x 768, мінімум 512 МБ VRAM або більше рекомендовано для апаратного прискорення
  Звукова карта: сумісна з Windows звукова карта
  Місце на жорсткому диску: мінімум 6 ГБ для повної інсталяції
  Для встановлення, реєстрації та оновлення потрібне підключення до Інтернету
Rodzaj programu
Platforma
Termin obowiązywania licencji
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.