Licencja elektroniczna Parallels Desktop 18 Retail Box 1 rok (PDAGABX1YEU)

Dodaj opinię

Kod:  402620973

Licencja elektroniczna Parallels Desktop 18 Retail Box 1 rok (PDAGABX1YEU)

Dodaj opinię

Kod:  402620973

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Parallels Desktop 18 dla komputerów Mac to szybka, prosta i wydajna aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerach Mac z procesorami Intel lub Apple M1 i M2 bez konieczności ponownego uruchamiania. Z łatwością przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, szybko i łatwo otwieraj pliki i aplikacje Windows z Mac Dock oraz korzystaj z gestów Maca w aplikacjach Windows. Zachowaj wygląd i działanie systemu macOS, uruchamiając aplikacje Windows razem z aplikacjami macOS, lub ciesz się znajomą estetyką pulpitu Windows.

Wysoka wydajność zapewnia działanie najbardziej wymagających programów, takich jak Visual Studio, AutoCAD i Adobe Photoshop, a także popularnych programów Windows, takich jak Internet Explorer, Microsoft Office i Visio.

Parallels Desktop 18działa na najnowszych wersjach systemu macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Zawiera Parallels Toolbox z ponad 40 praktycznymi narzędziami upraszczającymi codzienne zadania: nagrywanie ekranu, czyszczenie dysku, robienie zrzutów ekranu lub pobieranie filmów - wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Specyfikacja

Rodzaj licencji
Wymagania systemowe
  • MacOS
Liczba urządzeń
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.